Workshopleiders 2017/2018

21 september 2017

Onderstaand de mailadressen van de workshopleiders van Leer Meer  2017/2018

Workhops en leiders 2017/2018 Bestuur
Lineke Bakker directie@cbsdereinboge.nl Transactionele Analyse Greiden
Gerda de Graaf degraaf83@hotmail.com Reflectiegesprekken voeren met kinderen Greiden
Coby Wille coby.wille@icloud.com Rouwverwerking bij kinderen Greiden
Anne van Aalzum annevanaalzum@cbodegreiden.nl Ondersteunings- en onderwijsbehoeften in beeld, maar hoe? Greiden
Anke Branderhorst agbranderhorst@online.nl Beeldhouwen Greiden
Tineke Leistra Tineke.leistra@gearhing.net oplossingsgericht werken Gearhing
Elly Smink Elly.smink@gearhing.net Coorperatieve werkvormen Gearhing
Mark van Krimpen Mark.van.krimpen@gearhing.net Rekenonderwijs Gearhing
Lieneke Schuurs Lieneke.schuurs@gearhing.net Meer- en hoogbegaafdheid /gebruik va materialen Gearhing
Bernarda Wijnia Bernarda.wijnia@gearhing.net Onderwijs groep 1, 2 Gearhing
Sepkje Tamminga sepkje.tamminga@gearhing.net Opvoedcoaching Gearhing
Sytste Pruiksma sytske.pruiksma@gearhing.net kindertekeningen Gearhing
Meindert Tjerkstra m.tjerkstra@nijegaast.nl Oplossingsgericht werken Nijegaast
Gerda Groenewoud coordinator.hb@nijegaast.nl Ik leer leren / Growth mindset Nijegaast
Yteke Hoekstra y.hoekstra@nijegaast.nl Hoe om te gaan met NT2 onderwijs en woordenschat Nijegaast
Yteke Hoekstra y.hoekstra@nijegaast.nl Lesgeven aan getraumatiseerde kinderen Nijegaast
Henri√ętte Meijer – de Witt h.de.witt@nijegaast.nl Reflectiegesprekken met kinderen Nijegaast
Douwe Weerstra d.weerstra@nijegaast.nl NLP in de klas Nijegaast
Douwe Weerstra d.weerstra@nijegaast.nl Geven en ontvangen van feedback Nijegaast
Klaske Meester k.meester@nijegaast.nl Muziek Nijegaast
Baukje Mulder bm.zorg@nijegaast.nl Spiegelen aan kinderen Nijegaast
Eelkje Jagersma – Kuiper e.kuiper@nijegaast.nl Tekenen Nijegaast
Elly Tiesma ellytiesma@palludara.nl Begrijpend lezen Palludara
Reitze Sybesma reitzesybesma@palludara.nl Groepsdoorbrekend onderwijs Palludara
Aletta Slagter en Jeanette vander Sluis jeanettevandersluis@palludara.nl Executieve functies Palludara
alettaslagter@palludara.nl
Aletta Slagter en Dorien Matla dorienmatla@palludara.nl Autisme circuit Palludara
alettaslagter@palludara.nl
Aletta Slagter en Jeanette van der Sluis jeanettevandersluis@palludara.nl Videotraining Palludara
alettaslagter@palludara.nl
Anky cuziel ankycusiel@palludara.nl Palludara
Margriet corbie margrietcorbie@palludara.nl Rots en watertraining Palludara
Petra IJpma petraijpma@palludara.nl Leesrijpheid bij kleuters Palludara
elburg@palludara.nl
willemkebrouwer@palludara.nl Tekenen Palludara